TianDe kasdieniniai higieniniai įklotai "Gyvenimo energija" žolelių kompresas moters organizmo sveikatinimui 1 vnt.

  • Prekės kodas: 63601
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 2.60€


Sensacija moters organizmo atstatymo ir atjauninimo,  produktų rinkoje tapo TianDe įklotai fitokompresai „Gyvenimo energija“. Tai užpatentuota receptūra, todėl tokios sudėties  įklotų, nerasite niekur, išskyrus TianDe!

Jie savo sudėtyje turi 38 ypatingus augalus.

Sudėtinės  žolelės VEIKIA GARUODAMOS. Lakūs augalų fitoncidai, veikdami energijos meridianų taškus, esančius tarpvietėje, užtikrina šios priemonės daugiafunkcionalumą. Beje, šie  fitokompresai, puikiai užsirekomendavo ir  vyriškų susirgimų profilaktikai,  kaip ūmus ir lėtinis prostatitas, orchitas. Naudojant mūsų įklotus-fitokompresus, hemoroidinių mazgų trombozės atveju, gaunamas greitas skausmo ir patinimo sumažėjimas, išnyksta uždegimas, greitai išnyksta trombai.
O kiekviena moteris, remdamasi savo vidine intuicija ir savo organizmo poreikiais, galės pasinaudoti „Gyvenimo energija“ profilaktikai ar sveikatinimui.
Pagrindinės TianDe įkloto-fitokompreso „Gyvenimo energija“ ypatingos SAVYBĖS:

* normalizuoja apatinės pilvo dalies ir mažojo dubens organų funkcijas;
* pasižymi priešuždegiminiu ir spazmolitiniu veikimu;
* antibakterinis ir antivirusinis poveikis;
* padeda normalizuoti mažojo dubens organų audinių imunitetą;
* gerina moterų išorinių lytinių organų mikrofloros būklę; pasižymi sveikatinimo poveikiu;
* stiprina imunitetą;
* harmonizuoja cikliškus procesus.
Todėl tinka profilaktikai prieš “pienligę”, gelbsti esant mažojo dubens uždegimui, šlapimo takų, šlapimo pūslės skausmui, endometriozės profilaktikai  ir padeda palaikyti sveikatą moters makštyje.

Tai kininis skudutis- puiki priemonė nuo ginekologinių ligų, tikrasis imbieras, žinomas kinų medicinoje nuo 1061 m. kaip efektyvi priemonė gimdos sienelės raumeninių skaidulų uždegimui mažinti; saldymedis paprastasis, didžioji dilgėlė, ramunėlės, miros sakai, kurie greitina gleivinės atsistatymą…Teigiamas šios sudėties poveikis moters organizmui yra patikrintas per ilgus amžius gyvuojančių Kinijos medicinos metodų ir šiuolaikinio mokslo tyrinėjimų.

REKOMENDUOJAMOS SCHEMOS
PALAIKOMASIS KURSAS
Rekomenduojamas atsistatomuoju laikotarpiu, po medikamentinio, ginekologinių ligų gydymo arba pooperaciniu laikotarpiu. Naudojama po vieną įklotą-fitokompresą per parą. Jo aktyvumas – 24 valandos (tiek nepertraukiamai reikia laikyti įklotą). Kursas gali būti nuo 10 iki 30 dienų, kol bus pasiektas norimas rezultatas.
PROFILAKTINIS KURSAS
Įklotus su žolelėmis, rekomenduojama naudoti profilaktiškai vieną savaitę per metus. Naudojama 7 dienas po vieną įklotą-fitokompresą per parą. 
CISTITO IR HEMAROJAUS PREVENCIJA
Naudojama po vieną įklotą-fitokompresą per parą, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Po to profilaktiškai dar tris dienas.
SKAUSMINGŲ MĖNESINIŲ PROFILAKTIKAI
Naudojama po 2-3 įklotus iki mėnesinių likus keletui dienų. 1 įklotas 24 h. Naudoti, kol bus pasiektas rezultatas. Visą ciklą taip pat rekomenduojama gerti žolelių arbatą su kininiu skudučiu ir vienašale užgina ( kodas 123911)
Per pirmąsias 3-6 valandas toje vietoje, kur fitokompresas liečiasi su kūnu, gali atsirasti nedidelis deginimo arba, atvirkščiai, šalčio pojūtis. Jis pats praeina po 6-12 valandų ir nereikalauja jokio įsikišimo.
SVARBU!
Esant paūmėjusiam uždegimui būtina pasikonsultuoti su gydytoju! Esant individualiam jautrumui kažkuriam komponentui rekomenduojama kursą nutraukti.
PROFILAKTIKA:
Du kartus metuose 7-10 dienų kursas. Arba 3-4 paras prieš menstruacijas 3-4 įklotai. 1 įklotas 24h. Trukmė  pusę metų.
Po šių įklotų, rekomenduojama naudoti higieninius įklotus ŽOLIŲ ENERGIJA(prekės kodas 61902 ir 61903), taip pat švelnų gydomąjį “Tiande” intymios higienos prausiklį (prekės kodas 64404) 
Negalima naudoti įklotų besilaukiančioms ir jaunoms mergaitėms.

Kaip veikia įklotas – fitokompresas „Gyvenimo energija“?

Įklotai, veikiantys sauso kompreso principu, yra puiki harmonizuojanti priemonė. Jie pasižymi priešuždegiminiu ir spazmolitiniu poveikiu, atkuria makšties mikroflorą ir yra sėkmingai naudojami  moterų lytinės sferos disharmoniniam sutrikimams atstatyti, padedant pašalinti iš organizmo toksinus, pasižymi antiseptiniu veikimu. Ir ypač svarbu, kad visa tai tampa įmanoma NENAUDOJANT CHEMIJOS, o tik pasinaudojant natūraliomis gyvybinėmis augalų savybėmis.Žymos: tiande Kasdieniniai higieniniai įklotai "Gyvenimo energija" žolelių kompresas moters organizmo sveikatinimui