• Valančioji auksinė kaukė -plėvėlė veidui 130ml

Valančioji auksinė kaukė -plėvėlė veidui 130ml

  • Prekės kodas: 50116
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.90€


Ilgą laiką nepalepinai savęs kažkuo išskirtiniu? Suteikite savo odai prabangos procedūrą! Auksinė veido kaukė! Plėvelės struktūros dėka, kaukė užtikrins greitą odos stangrumą, o aktyvūs jos komponentai suteiks jai gaivią, spindinčią spalvą ir ilgalaikį drėkinimą.

- švelnus keratinizuotų dalelių pašalinimas ir gilus odos valymas;
- akimirksniu sutraukianti poras,
- Gaivi, spinduliuojanti veido  oda ir drėkinimas!
Kaukę tepkite 10–15 procedūrų kursu, taip jūs  suteiksite savo odai prabangią, ypač prisotintą priežiūrą. Arba naudokite ją kaip greitos transformacijos priemonę - tepkite ant odos prieš pat svarbų įvykį ir gaukite greitą rezultatą.
Bet kurio produkto efektyvumą lemia jo komponentų vertė. Auksinėje kaukėje yra tikrų „delikatesų“, su kuriais jūsų oda „lobs“ su malonumu! Jame yra kregždžių lizdo ekstraktas, mineralinės druskos, taip pat galingi natūralūs drėkikliai - natrio hialuronatas, betainas ir kalio glicirizatas.
Naudojimas:
Ant švaraus, sauso  veido užtepkite storą kaukės sluoksnį, neliesdami antakių, odos aplink akis ir lūpas. Palikite veikti 20–30 minučių, kol kaukė išdžiūsta plonos plėvelės pavidalu, tada atsargiai nuimkite. Naudokite 2–3 kartus per savaitę.

Žymos: tiande Auksinė veido kaukė tiande