• PREBIOTINIS GELIS SUBTILIAI PRIEŽIŪRAI 300g.

PREBIOTINIS GELIS SUBTILIAI PRIEŽIŪRAI 300g.

  • Prekės kodas: 67008
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14.50€


TianDe intymus higienos gelis.

Rūpinimasis moterų sveikata ir pasitikėjimo savimi ugdymas, prasideda nuo ankstyvo amžiaus... ir nuo asmens higienos. Moteriškos dalys yra jautriausia moters kūno dalis, todėl jai reikia vienodai jautrios priežiūros.

Prebiotinis gelis, švelniai priežiūrai iš FreshClick linijos yra naujos kartos asmens higienos produktas su natūraliais prebiotikais ir postbiotikais.

Intymios vietos turi savo mikroflorą, kurioje svarbų vaidmenį atlieka laktobakterijos, gaminančios pieno rūgštį, palaikančią natūralų pH lygį ir natūralų apsauginį barjerą (sveika mikroflora visiškai netinkama patogeninių bakterijų kolonizacijai).

Natūralūs prebiotikai ir postbiotikai, esantys gelyje, padeda palaikyti natūralią intymių vietų mikroflorą, mažina dirginimą ir sausumą. Produkto sudėtis, kurią sudaro 85 % natūralių ingredientų, praturtintas alantoinu, kuris žinomas dėl savo raminančio poveikio.

Prebiotinis gelis subtiliai priežiūrai sukurtas specialiai jums, kad visą dieną jaustumėte komfortą ir spinduliuotų pasitikėjimą savimi.

Sudėtyje:

BIOLIN prebiotikas

Veiksmingas prebiotikas, kurio sudėtyje yra inulino ir oligosacharido alfa-gliukano. Oligosacharidas alfa-gliukanas palaiko gleivinės mikrofloros pusiausvyrą ir stiprina apsaugines savybes.

Pieno rūgštis

Tai absoliučiai fiziologiška mūsų odai, nes yra jos raginiame sluoksnyje ir yra vienas iš natūralaus drėkinimo faktoriaus (NMF) komponentų. Drėkina ir minkština epidermio raginį sluoksnį, palaiko optimalų pH lygį.

Alantoinas

Alantoinas minkština ir drėkina gleivinę bei apsaugo nuo sudirginimo. Jis gydo skausmingą gleivinę ir kitus gleivinės pažeidimus.

Užtepkite reikiamą gelio kiekį intymioje zonoje, suputokite ir nuplaukite vandeniu.
Alantoinas
Alantoinas

Alantoinas minkština ir drėkina gleivinę bei apsaugo nuo sudirginimo. Jis gydo skausmingą

žtepkite reikiamą gelio kiekį intymioje zonoje, suputokite ir nuplaukite vandeniu.

Žymos: Intymus higienos gelis su prebiotikais