• TianDe Higieniniai įklotai " Žolelių energija" kritinėms naktims su mikrofloros  kontrolės testu viduje 8vnt.

TianDe Higieniniai įklotai " Žolelių energija" kritinėms naktims su mikrofloros kontrolės testu viduje 8vnt.

  • Prekės kodas: 61903
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 11.10€


TianDe Higieniniai įklotai " Žolelių energija", sukurtas pagal Rytų senovės receptus!

Skirti naudoti mėnesinių laikotarpiu naktį. Jie yra pailgintos formos, priklijuojamas paviršius patikimai fiksuoja įklotą ir naktį puikiai apsaugo nuo pratekėjimo. 

 Viršutinis sluoksnis yra iš natūralios viskozės, todėl sugeria skysčius dvigubai greičiau. Fitomembranoje yra ajerų, mėtų, vanilės, alavijo  ir žolės Angelikos ekstraktų, natūralaus kalnų kristalo alūno, pipirmėtės, Shou Wu  žolėsir kt. ekstraktų. 100% natūralus medvilnės sluoksnis. Ypač gerai skystį sugeriantis polimeras sugeria skysčio perteklių ir užtikrina sausumą. Išorinis sluoksnis blokuoja drėgmę. Šonuose esantys sparneliai ir padidinta įkloto apimtis užtikrina patikimumą, ir saugo nuo pratekėjimo. Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole”. Turi greitą mikrofloros kontrolės testą, kuris nustato vieną iš trijų galimų būsenų: normali, nedidelis uždegimas, rimtas uždegimas. Juose yra aiškus mikrofloros kontrolės testas, kurio metu moteris per 30 sekundžių namuose gali nustatyti lytinių organų ligų buvimą / nebuvimą. Bet koks uždegiminis procesas sukelia pH pusiausvyros pokyčius, o bandymo spalvos indikatorius tai iškart parodys. Naudodami medvilninį tamponą pakuotėje, turite pasiimti tepinėlį, uždėti ant spalvos indikatoriaus ir po 10 sekundžių palyginti jį su spalvota lentele esančioje pakuotėje.

Dėl veikliųjų žolelių ekstraktų – nepatariama naudoti  besilaukiančioms moterims.

Rekomenduojama: kompleksiškai sprendžianat ginekologines problemas, turinčias ryškius uždegiminių procesų apraiškas, ginekologinių ligų prevencijai, hormonų lygio normalizavimui, gyvenimo kokybės gerinimui. Jie yra veiksminga priemonė nuo pienligės.


Žymos: tiande Higieniniai įklotai " Žolelių energija" kritinėms naktims su mikrofloros kontrolės testu viduje