• TianDe Dantų šepetėlis " Bambuko anglis"  su natūralia medžio anglimi 1 vnt

TianDe Dantų šepetėlis " Bambuko anglis" su natūralia medžio anglimi 1 vnt

  • Prekės kodas: 90175
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.80€


Šis produktas turi minimalų kiekį 10

Šiuolaikiniame pasaulyje balti dantys nėra tik patrauklumo ženklas, tai yra tam tikro gyvenimo lygio ir žmogaus būklės rodiklis. Laikui bėgant dėl ​​kavos, arbatos ir blogų įpročių, net natūraliai balti dantys gali įgyti nemalonų gelsvą atspalvį.
TianDe Dantų šepetėlis „Bambuko anglis“ su natūraliais medžio anglies šereliais, padės grąžinti sniego baltumo blizgesį jūsų šypsenai!
TianDe dantų šepetėlis „Bambuko anglis“:
- švelniai valo, poliruoja dantų emalį ir masažuoja dantenas;
- tinkamas naudoti padidėjus dantų jautrumui ir susilpnėjus dantenoms;
- pašalina bakterijų apnašas net sunkiai prieinamose vietose.
Kodėl jis toks efektyvus?
- Minkšti ir ploni šereliai. Žmonėms su padidėjusiu emalio jautrumu, kuriems bet koks prisilietimas sukelia nepatogumų, šis produktas patiks jums. Dėl didelio minkštumo ir šerelių plonumo, nepažeidžiama dantų emalio ir efektyviai susidoroja su savo užduotimi. Jie gali patekti į labiausiai neprieinamas vietas kruopščiam valymui.
- Dezinfekavimas. Anglis pasižymi galingu antibakteriniu poveikiu, grąžina dantims natūralų baltą atspalvį, padeda atsikratyti nemalonaus kvapo ir išvalo bakterijų apnašas.
Rezultatas pagerins „TianDe“ dantų pastų naudojimas.
Naudojimas:
Dantų šepetėlį reikia pakeisti, jei jo šereliai deformuoti. Dantų šepetėlio tarnavimo laikas neturėtų viršyti 2–3 mėnesių.

Žymos: tiande Dantų šepetėlis " Bambuko anglis" su natūralia medžio anglimi