• TianDe Dantų fito pasta Dr. Taiga , be floro, parabenų ir SLS . Stiprūs dantys ir dantenos ! 120 g

TianDe Dantų fito pasta Dr. Taiga , be floro, parabenų ir SLS . Stiprūs dantys ir dantenos ! 120 g

  • Prekės kodas: 65903
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.40€


Stiprūs, sveiki dantys yra sėkmingo žmogaus ženklas! Jei jūsų dantys toli gražu nėra idealūs, laikas apsilankyti pas odontologą. Burnos problemų prevencijai naudokite kompleksinę dr. Taiga vaistažolių pastą.

Natūralaus kaolino ir taigos augalų ekstraktų pagrindu pagaminta pasta, padės jūsų dantims išlikti stipriems ir sveikiems, be to, išspręs dantenų problemas.

- užkerta kelią dantenų problemoms ir dantų ėduoniui;
- stiprina dantų emalį, gerina dantenų tonusą;
- suteikia gaivumo kvapą.

TianDe pastoje  NĖRA Fluoro, parabenų, SLS, kvapiųjų medžiagų ir sintetinių dažų. Joje  yra natūralių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kurios emalį veikia švelniai. Natūralūs aliejai ir ekstraktai suteikia malonų natūralų aromatą, o ne kvapus.

Ši TianDe dantų pasta yra „Dr. Taiga“ linijos dalis. Taigoje galite rasti tikrai unikalių augalų, turinčių nepaprastą jėgą savyje. Mes išrinkome geriausius iš jų ir sukūrėme  produktų seriją, kuri rūpinsis jūsų sniego baltumo šypsena ir jūsų dantenų sveikata.

Naudojimas:
Valykite dantis 2 kartus per dieną. Negalima nuryti.Žymos: tiande Kompleksinė dantų fito pasta, be floro, parabenų ir SLS . Stiprūs dantys ir dantenos