• TianDe  fitopleistras kūnui " Yaoshen Forte" urologinio pobūdžio problemoms  2 vnt.

TianDe fitopleistras kūnui " Yaoshen Forte" urologinio pobūdžio problemoms 2 vnt.

  • Prekės kodas: 30111
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.20€


Produktas veikia “sausojo lašintuvo” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, daro teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei. Unikalus natūralių esencijų ir aromatinių aliejų kompleksas turi bioenergetinį poveikį inkstų būklei, stiprina kūno energetinius išteklius.
Sprendžia urologinio pobūdžio problemas.
Dėl savo unikalios sudėties,TianDe fitopleistre yra imunostimuliuojančių savybių. Išsiskiria medžiagų apykaitos produktai, aktyvuoja antioksidacinę apsaugą.

Rekomenduojamas skausmui malšinti apatinėje nugaros ir inkstų  dalyje, padidėjusiam nakties metu  šlapinimuisi ir prostatito prevencijai.
Naudojimas:
Prieš naudojimąsi pleistrais, būtina kruopščiai nuplauti ir nuriebalinti odos plotą, kuriame bus klijuojamas pleistras.  Geriausia klijuoti „Yaoshen Forte“ prieš miegą. Po 8 valandų turite nuimti vaistažolių pleistrą. Vartojimo laikas yra 10 dienų. Vyrams rekomenduojama papildomai klijuoti dar vieną pleistrą ant apatinės srities, kuris yra keturiais pirštais žemiau bambos. Remiantis Rytų praktika, tai yra pagrindinis energijos kūnas, žmogaus kūne.
Nuimkite apsauginę plėvelę nuo pleistro, užklijuokite pleistrą ant odos. 

Žymos: tiande Kosmetinis fitopleistras kūnui " Yaoshen Forte" urologinio pobūdžio problemoms