• Purškiama plaukų formavimo priemonė su alavijais " Apimtis ir elastingumas" 200 ml

Purškiama plaukų formavimo priemonė su alavijais " Apimtis ir elastingumas" 200 ml

  • Prekės kodas: 20144
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.10€


TanDe plaukų lakas.

Plaukų priežiūra ir tobulas stilius tuo pačiu metu? Su naujuoju „TianDe“ apimties ir elastingumo stiliaus purškikliu su alaviju tai įmanoma!
Galite pataisyti šukuoseną, suteikti plaukams apimties be svorio, paryškinti atskiras sruogas ir formuoti garbanas - eksperimentuokite, keiskite kiekvieną dieną! Pamirškite fiksuojančias medžiagas, kurios kenkia jūsų plaukams - naudodamiesi nauju „TianDe“ purškikliu, jūsų garbanos atrodys nepriekaištingai ir liks sveikos.
Kuo jūs norite būti šiandien? Gal su žaismingomis garbanomis? Nieko nėra lengviau! Formuokite garbanas jums žinomu būdu - susukite plaukus ant suktukų ar žnyplių ir užfiksuokite jas „TianDe“ purkštuvu.
Ar jums labiau patinka natūralumas, bet ar norite, kad jūsų plaukai turėtų blizgesį kaip reklamų žvaigždės? Išplaukite plaukus, šiek tiek nusausinkite rankšluosčiu ir naudokite purškiamą priemonę su alaviju, tada nusausinkite plaukus džiovintuvu. Garbanos įgis sveiką blizgesį ir puikią išvaizdą.
Nepakanka apimties? Ir tai jau nebėra problema. Išsiplaukite plaukus, nusausinkite juos rankšluosčiu ir purškite šaknies zoną „TianDe“ purkštuvu, tada nusausinkite plaukus, šukuodami sruogeles nuo šaknų į viršų. Rezultatas: natūrali apimtis neapsunkinanti plaukų!
Ar jūsų plaukai elektrinasi? „TianDe Aloe Spray“ užpurškite ant sausų plaukų paskutiniame formavimo etape ir pamirškite apie „kiaulpienės žiedą“ ant galvos. Dabar garbanos  atrodo tiesiog puikiai.
Naudojimas:
Užpurkškite  purškiklį ant sausų ar drėgnų plaukų ir mėgaukitės gražiomis šukuosenomis!

Žymos: tiande Purškiama plaukų formavimo priemonė su alavijais " Apimtis ir elastingumas", TanDe plaukų lakas, plaukai, garbanos, paklusnūs plaukai,