TianDe veido kempinėlė prausimuisi ir masažui 1vnt

  • Prekės kodas: 90165
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.80€


Galimi pasirinkimai


TianDe Kempinė, skirta plauti ir masažuoti, tikrai taps jūsų mėgstamiausia! Tik įsivaizduokite: ja pasinaudoję,galite žymiai padidinti kasdienių procedūrų efektyvumą! Pamatysite, kad jūsų mėgstamiausias „TianDe“ valomasis gelis, gali daugiau! Švarios poros, švelni oda ir spinduliuojanti veido oda - madingos grožio kempinėlės dėka, išspręsite kelias problemas vienu metu.
Dėl gilaus odos valymo nuo dulkių dalelių, kosmetikos likučių ir riebalinių liaukų išskyrų, kempinėlė  padeda kovoti su inkštirais. Švelnų masažą, kurį ji teikia, galima palyginti su švelniu prisilietimu, kuris padeda pagerinti kraujotaką. Rezultatas: veido oda pagerėja, oda tampa švelni ir lygi.
Ant TianDe kempinėlės paviršiaus  yra daug minkštų ir labai malonių liečiamų šerelių. Šie „pirštai“ puikiai nuvalo odą, nepažeisdami jos. Jie taip pat leidžia nepriekaištingai putoti bet kokiam prausikliui. Kempinėlės gale, yra mažas siurbtukas, leidžiantis pritvirtinti šį grožio įtaisą prie vonios veidrodžio. Taip patogu laikyti kempinėlę kosmetinių procedūrų metu.

Silikonas, iš kurio pagaminta kempinėlė, yra patvari medžiaga, net ir reguliariai naudojant, ilgai nenusidėvės.
Kompaktiška ir mobili kempinė taps jūsų ištikimiausiu kelionių draugu - atostogų metu taip pat nepamirškite apie odos priežiūrą. Derinkite švelnų masažą ir švelnų šveitimą, prižiūrėkite odą be didelių pastangų.
Naudojimas:
Užtepkite veido valiklį ant kempinėlės arba tiesiai ant veido odos, masažuokite odą kempine, vengdami zonos aplink akis. Nuplaukite valiklio likučius nuo veido, o pačią kempinę nuplaukite tekančiu vandeniu.

Žymos: tiande kempinėlė veido prausimui, masažui