tianDe 3D "Photoner" kompleksinis fotochrominio ir ultragarsinio poveikio prietaisas 1vnt

  • Prekės kodas: 90149
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 162.10€


1 aparatas = 3 veiksmingiem kosmetologijos metodų rezultatui:
- Ultragarso terapija: suteikia mikromasažą ląstelių lygiu,
-  Fotochromoterapija: šviesos bangų poveikis išsprendžia įvairias odos problemas,
- Fonoforezė: pagerina kosmetikos skvarbą.
„3D Photoner“ yra sudėtingas fotochrominis, ultragarsinis prietaisas, sukurtas specialiai naudoti namuose ir skirtas įprastoms kosmetinėms procedūroms, kurios rekomenduojamos 1–2 kartus per savaitę. Aparatas neriboja amžiaus ir odos tipų.
Kosmetikos intensyvumas duete su „3D Photoner“ padidėja daug kartų, nes ultragarsu atliekame kosmetinę procedūrą, vadinamą fonoforeze: padidiname odos, kraujagyslių ir ląstelių membranų pralaidumą, sukuriame sąlygas aktyvesnių komponentų įsiskverbimui.
Taigi prietaisas remiasi 3 efektyviais kosmetologijos metodais:
1. Ultragarso terapija: kitas metodo pavadinimas yra „sonoderma“ (išvertus iš graikų kalbos: garsas yra garsas, o derma yra oda). Ultragarsas yra mechaninis vibracijos - vibracijos masažas.
Ultragarsinių bangų prasiskverbimo gylį lemia dažnis - kuo didesnis dažnis, tuo geriau jie absorbuojami audiniuose ir mažiau prasiskverbia.
„3D Photoner“ naudoja aukšto dažnio ultragarsinius virpesius, kurių dažnis yra 3 megahercai, todėl ultragarso poveikis yra tik odoje (nuo 0,3 mm iki 1 cm), o tai užtikrina visišką metodo saugumą.
Kas yra 3 megahercai? Hertz - apibrėžiamas kaip virpesių skaičius per vieną sekundę. Vienas megahercas yra lygus milijonui hercų. Taigi, 3D fotoneris veikia odos ląsteles tokiu dažniu, kuris lygus 3 milijonams kartų per vieną sekundę !!!
Dėl ultragarsinės vibracijos, dermos audiniai ir ląstelės keičia savo tankį bangose ​​- suspaudžia ir plečiasi. Toks minkštas audinių mikromasažas ląstelių lygyje, turi galingą stimuliuojantį poveikį, sukeldamas stabilų pakėlimo efektą, tuo pačiu metu jis neišsitempia ar nesužeidžia odos! Tai padeda atkurti pavargusią brandžią odą ir pagerina probleminės odos būklę bet kuriame amžiuje.
2. Fotochromoterapija: skirtingų spalvų šviesos bangų veikimas: raudona, mėlyna ir žalia spalvos pridedamos prie senėjimą mažinančio ir gydančio ultragarso spinduliavimo. Šviesa yra energija - gyvenimo ciklo pagrindas planetoje.Šiandien jau buvo įrodyta, kad mūsų kūnas šviesą paverčia elektrochemine energija, kuri, suaktyvinusi ląstelėje vykstančių biocheminių reakcijų grandinę, pagreitina medžiagų apykaitos procesus audiniuose, padidina jų gyvybingumą ir skatina viso mūsų kūno atsinaujinimą. O spalva, paprasčiau tariant, yra pojūtis, kurį žmogus gauna, kai į jo akį patenka šviesos spinduliai.
Kiekviena spalva turi savo bangos ilgį ir savo spinduliavimo dažnį - savo energiją. Šviesos bangos yra padalintos į ilgas, vidutines ir trumpas.
Stipriausia ir ilgiausia banga yra raudona, vidutinė  - geltona spalva, o silpniausia - mėlyna.
Prancūzijos psichologas Charlesas Fere'as XX amžiaus pradžioje, praktiškai patvirtino kūno reakciją į spalvos poveikį. Palyginę kraujo spaudimo duomenis, leido suformuluoti pagrindinį dėsnį: raumenų susitraukimų stiprumas ir kraujotakos greitis, padidėja nuo raudonos, o sumažėja nuo mėlynos spalvos.
Raudona lemputė
Jis prasiskverbia į odą iki 8-10 mm gylio, suaktyvina fibroblastų - pagrindinių dermos ląstelių, kurios gamina regeneracijos faktorius, ir sintezės kolageno, elastino ir kitų baltymų, nuo kurių priklauso odos jaunystė, aktyvumą.
Idealiai tinka anti-senėjimo procedūroms. Raudonasis spektras - energija tinka visų tipų odai + 35, gerai dera su visomis atstatomosiomis ir anti-senėjimo priemonėmis.
Raudonojo spektro šviesa stiprina kraujagyslių sieneles, gamina šildymą, kuris pagerina kraujotaką, suaktyvina medžiagų apykaitą, skatina naujų ląstelių augimą ir atstato kolageno, kuris palengvina raumenų mėšlungį ir suaktyvina audinių regeneraciją, dėl ko sumažėja raukšlės, o oda tampa labiau elastinga ir lygi
Žalia šviesa
Įsiskverbia į 3-5 mm gylį, į viršutinį ir vidurinį odos sluoksnius - epidermį ir dermą.
Jis ramina, siaurina išsiplėtusias kraujagysles, pagerina audinių deguonį, ramina sudirgusią odą ir pašalina diskomfortą.
Idealiai tinka mišriai odai. Žaliasis spektras tinka „mišriai“ odai; linkę į dirginimą ir paraudimą. Efektyviai ramina odą, šalina sudirginimą, paraudimą, patinimą. Naudinga sergant rožine.
Žalia šviesa susideda iš ilgų bangų šiltos geltonos ir trumpos bangos šaltai mėlynos, todėl ji turi harmonizuojančią energiją - reguliuoja BALANSĄ.
Terapinis poveikis siejamas su odos sužadinimo ir slopinimo procesų normalizavimu - harmonizavimu.
Žalioji radiacija suaktyvina odos ląstelių darbą, padeda prisotinti odą deguonimi, pagerina kraujotaką, stiprina kapiliarinius indus, gerina rožinės odos būklę. Dėl sausinančio efekto, limfinės kraujagyslės (mūsų sargybinio audiniai) aktyviau veikia, todėl: ramina odą, šalina sudirginimą ir paraudimą, pašalina toksinus ir mažina veido patinimą.
Vidutinio bangos ilgio šviesa idealiai tinka procedūroms ant kaktos ir aplink akis.
Mėlyna šviesa
Jis prasiskverbia pro odą iki 0,5 mm gylio, tinkamas jautriai, riebiai odai, odai su uždegimo požymiais prižiūrėti.
Susiaurina poras, mažina uždegimą ir paraudimą.
Idealiai tinka riebiai odai, linkusiai į jautrumą, esant uždegiminiams procesams (komedonams ir spuogams).
Poveikis: mėlyna spalva (šviesiai) ramina, turi baktericidinį poveikį, mažina raumenų įtampą.
Mėlynojo spektro terapinė vertė yra puiki: jis naudojamas sergant įvairiomis uždegiminėmis ligomis, gydant egzemą, pustulinius odos pažeidimus, niežėjimą.
Mėlyna šviesa, normalizuoja riebalinių sekretų gamybą, susiaurina poras, atstato odos savaiminio valymo procesus, padeda kovoti su spuogais,  mažina paraudimus, daro odą tonizuotą, stangrią ir spinduliuojančią sveikata.
3. Fonoforezė: darbui su prietaisu galite naudoti kontaktinę terpę: gelius, emulsijas, vandeninius ar aliejinius tirpalus. „TianDe“ kosmetikos pasirinkimas ir kokybė, leidžia kiekvienam iš mūsų, rasti procedūrai tinkamą produktą. Universali priemonė yra drėkiklis. Drėkikliai gali būti naudojami bet kokio tipo odai.
Ultragarsinis mikromasažas ląstelių lygiu suteikia:
 - metabolinis aktyvavimas ląstelių viduje.Pagerėja kraujo apytaka audiniuose, padidėja limfos apytaka, dėl ko pagerėja audinių mityba ir paspartėja regeneraciniai procesai.
 - ląstelių prisotinimas deguonimi ir padidėjęs odos imunitetas. Padidėjusi kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezė, būtina odos elastingumui;
 - veido raumenų spazmo pašalinimas, dėl kurio susidaro raukšlės, todėl žymiai sumažėja raukšlių skaičius ir gylis;
- riebalinių liaukų normalizavimas, baktericidinis poveikis;
 - randų išlyginimas, edemos pašalinimas;
 amžiaus dėmių ir strazdanų skaičiaus sumažėjimas.
Ultragarso naudojimo indikacijos:
brandi oda su vytimo požymiais, sausa oda;
raukšlių ir odos nelygumų buvimas;
pastebimas "antras smakras";
yra amžiaus dėmės ir strazdanos;
yra patinimas, įskaitant akių srityje ir "maišus" po akimis;
yra kuperozė (vadinamasis nuolatinis kapiliarinių kraujagyslių išsiplėtimas ant veido),
spuogai, spuogų randai, nelygi veido oda, blyškumas.
Asmens paruošimas aparatinės įrangos procedūrai:
Švarų veidą nuvalykite toniku. 
Oda, veikiama ultragarsu, turi būti visiškai švari, kitaip nešvarumų dalelės gali patekti į gilesnius odos sluoksnius ir taip sukelti uždegimą.
Tolygiai tepkite ant veido jūsų pasirinktos „TianDe“ kosmetikos priemones, kuri tinka jūsų problemai.
Drėkinamąją priemonę rekomenduojama tepti ant drėgnos odos po toniko. Kiekis produkto turi būti pakankamas, kad prietaisas lengvai slystų ant odos. Ant emiterio rekomenduojama užtepti šiek tiek gelio.
* Jei proceso metu, slydimas pasidaro sunkus, nuleiskite delną į iš anksto paruoštą vėsų virintą ar mineralinį vandenį ir, sušlapindami vandeniu, sudrėkinkite odą.
3D FOTONERIO naudojimo rekomendacijos
Geriausia su prietaisu dirbti vakare, švarus veidas, po  tonizavimo ir užtepant kremą ar gelį, kuris spręs esamą problemą. Naudoti 1–2 kartus per savaitę.
Prijunkite įrenginį prie tinklo ir patikrinkite jo prieinamumą paspausdami „ON / OFF“ mygtuką
Jei indikatorius užsidega, galite pereiti prie kito veiksmo.
Norėdami gauti kitokį ULTRASOUND ekspozicijos intensyvumo lygį, naudokite mygtuką „Sonic“:
Low - žemas intensyvumas;
„Midlle“ - vidutinio intensyvumo;
High - didelis intensyvumas
Norėdami pasirinkti radiacijos spalvą FOTOTERAPIJOS metu, naudokite mygtuką Photon:
Pirmasis mygtuko paspaudimas yra raudona lemputė;
antra yra mėlyna šviesa;
trečia - žalia šviesa;
ketvirtas mygtuko paspaudimas - išjungia režimo veikimą
Ultragarso terapijos ir fototerapijos būdai gali būti naudojami kartu ir atskirai.
Per pirmąsias dvi – tris procedūras rekomenduojama naudoti nedidelį ultragarso intensyvumą - silpną indikatoriaus lemputę,
tada pereikite prie vidurio, jei reikia, po 2-3 savaičių - labai aukštai.
Odai aplink akis rekomenduojamas vidutinis ultragarso intensyvumas ir žalios spalvos fototerapijos spalva.

Procedūros trukmė 10-15 min.


Žymos: tiande 3d aparatas photoner