• Rutulinis masažuoklis veidui 1vnt

Rutulinis masažuoklis veidui 1vnt

  • Prekės kodas: 90151
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 7.20€
  • 6.10€


TianDe masažuoklis veidui ir kaklui.

Masažuoklis leidžia pagerinti bendrą odos būklę, padaryti ją elastingą ir stangresnę, gebančią atlaikyti senėjimo procesus ir neigiamą aplinkos poveikį. Jis išlygina ir stangrina veido odą, neleidžia atsirasti antram smakrui, sustiprina „TianDe“ kosmetikos poveikį. 
Raumenų lygyje sukuriamas antigravitacinio pakėlimo poveikis, raumenys tampa tonusiniai. Oda - suaktyvina kraujotaką, padidina medžiagų apykaitą, išlygina ir atnaujina veido spalvą ir odos būklę.
Masažuoklis yra sukurtas specialiai zonai, kuri laikoma viena problemiškiausių kosmetologijoje nuo senėjimo - veido kontūrams. Naudoti masažuoklį yra labai patogu ir malonu dėl patogios rankenos ir dviejų lanksčių „strypų“ su ritinėliais gale. Keturi spaustukai gana stipriai „apkabina“ veidą iš abiejų pusių, sukdamiesi į skruostus, tarsi apvalūs jūros akmenukai. 
Didžiulis „TianDe“  masažuoklio pliusas, palyginti su panašiais masažuokliais, kad jis suteikia vienodą kairės ir dešinės pusės masažą. Pagal grožio taisyklę „dvi pusės - dvi rankos“, visos kosmetikos procedūros turi būti atliekamos dešinėje pusėje su dešine ranka, o kairėje - kaire. Tad  „TianDe Roller“ veido masažuoklis užtikrins šios taisyklės laikymąsi!
Patarimas: naudodamiesi masažuokliu, pasistenkite, kad judesys į viršų būtų energingesnis, o atgal judesiai būtų lengvesni. Norėdami tai padaryti, naudokite dvi rankas. Perkeldami volelius nuo smakro ir burnos kampų prie ausų galiukų ir išorinių akių kampų dešine ranka, laikykite masažuoklį už rankenos ir nykščiu bei viduriniu pirštu šiek tiek paspauskite lanksčius ritinėlių „strypus“, sukurdami nedidelį pasipriešinimą jų judėjimui. Kai volai juda žemyn, atleiskite kairės rankos pirštus, leisdami ritinėliams nusileisti be papildomo slėgio. Taigi judėjimas aukštyn bus intensyvesnis nei judėjimas žemyn. Tarp jų darykite trumpą pauzę, tarsi pritvirtindami veido ir smakro raumenis aukščiausiame taške. Būtent tai atliekama atliekant rankinį veido masažą.
Tik 7–15 minučių masažo per dieną, duoda apčiuopiamą rezultatą po 3–4 savaičių.
Neleiskite, kad jūsų veidas suglebtų!

Žymos: Tiande masažuoklis veidui ir kaklui, elastinga, stangri oda, tiande produktai, tiande kosmetika