Mezoroleris - volelis veido ir kūno procedūroms 0,05mm mikro adatos 1 vnt

  • Prekės kodas: 90141
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 44.64€


TianDe mezoroleris procedūroms

Mezoroleris - volelis veido ir kūno procedūroms  0,05mm mikro adatos.

TianDe Mezorolerio mikro adatos pagamintos  iš kokybiško medicininio plieno, jų ilgis -0,5 mm - idealiai tinka kosmetinėms procedūroms namuose. TianDe Mezoroleris suformuoja odoje smulkius kanalus, kuriais aktyvios kosmetikos medžiagos lengviau įsiskverbia į giliuosius sluoksnius dirbdamos dviguba jėga. Naudojimas pagerina kosmetikos veikliųjų medžiagų prasiskverbimą per epidermio barjerą, padeda padidinti kolageno sintezę dėl mechaninio odos stimuliavimo ir padeda atkurti dermos jungiamojo audinio struktūrą. TianDe Mezorolerio  poveikis yra palyginamas su salonų procedūrų rezultatais, tačiau tuo pat metu, jo naudojimas nėra trauminis.

Naudingumas:
- odos atsinaujinimas ir tonusas;
- odos tekstūros atkūrimas;
- sumažinimas raukšlių gylio;
- amžiaus dėmių balinimas;
- spuogų randų pašalinimas.
TianDe mezorolerio, volelio naudojimo instrukcijos:

Įprasta procedūra namuose gali trukti nuo 5 iki 10 minučių, priklausomai nuo gydomos vietos dydžio. Procedūrą galite pakartoti 3–4 kartus per savaitę. Jei gydymo srityje pastebimas staigus ir ilgalaikis dirginimas, procedūrą nutraukite ir pasitarkite su odos priežiūros specialistu.
1 žingsnis - odos valymas
Nuimkite makiažą ir kruopščiai nuvalykite odą geliu, nuplaukite ir nusausinkite.
2 veiksmas - aktyviųjų ingredientų uždėjimas
Užtepkite  aktyvųjį produktą ant odos, kurį norite įvesti.
3 žingsnis - mezorolerio naudojimas
Padalinkite gydymo sritį į atskiras zonas (pavyzdžiui: kakta, nosis, skruostai, sritis aplink burną ir kaklą). Kiekvieną zoną voleliu apdorokite 10 kartų vertikaliai, horizontaliai ir paskui įstrižai į abi puses.Volelio nespauskite į odą, bet labai lengvai ridenkite.
4 žingsnis - volelio priežiūra.
Prieš ir po kiekvienos procedūros 5–10 sekundžių panardinkite mezorolerį į instrumentų sterilizavimo tirpalą arba nupurškite dezinfekavimo skysčiu.
Svarbu!
Priemonė individualiam naudojimui! Draudžiama naudoti mezorolerį ant sudirgusios  odos: esant grybelinėms ir virusinėms infekcijoms, pustuliniams odos pažeidimams, egzemai, psoriazei, ant atvirų žaizdų paviršių ir bet kokių neoplazmų (karpos, dideli apgamai, keratomos ir kt.).
Per didelis spaudimas volelio procedūros metu,  gali sukelti nepageidaujamų pasekmių. Nerekomenduojama atlikti procedūrų dažniau nei kartą per dieną.

Žymos: tiande mezoroleris volelis, tiande kosmetika, tiande produktai, TianDe mezoroleris procedūroms, veidui, randams, liftingui, odai. raukšlėms, akcijos, akcija, produktai