HIDROGELIO PAAKIŲ PAGALVĖLĖS su raudonaisiais dumbliais ir kvapiasiais mandarinais 60vnt.

  • Prekės kodas: 56005
  • Prekės gamintojas: Tiande
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.50€


Švelni oda aplink akis, pirmoji reaguoja į senėjimą, veido išraiškas ir neigiamą supančios aplinkos poveikį. Rezultatas – tamsūs ratilai, mimikos raukšlės aplink akis, „maišeliai“ po akimis, paburkimas ir smulkios raukšlelės. Šios „Ocean Riches“ linijos hidrogelio paakių pagalvėlės buvo sukurtos taip, kad akimirksniu atkurtų odą ir sugrąžintų jai gaivią bei jaunatvišką išvaizdą.

Tiande Hidrogelio pagalvėlės:
- mažina paburkimo požymius
- išlygina mimikos raukšles
- atkuria drėgmės lygį
- gaivina sritį aplink akis
Pakuotėje yra 60 vnt. visam mėnesiui kasdieniam naudojimui.
Produkte yra fitokomponentų derinys: vertingi mineralai iš raudonųjų jūros dumblių, vitaminų ekstraktas iš yuzu citrusinių vaisių ir veiksmingi drėkinamieji polisacharidai iš konjac šaknies – konjac manano. Formulė praturtinta natrio hialuronatu, keramidais ir niacinamidu (vitaminu B3). Veikliosios medžiagos kartu didina odos elastingumą, tonusą ir apsaugines funkcijas.

Produktas gali būti naudojamas kompleksiškai, norint atsikratyti raukšlių po akimis, mimikos raukšlių, kaktos raukšlių ir kt.

Naudojimas: Užklijuokite pagalvėles ant nuvalytos apatinių vokų odos, visiškai priklijuokite prie odos. Palikite 15-20 minučių. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama laikyti šaldytuve. Pleistrai gali būti naudojami mimikos raukšlių ir kaktos srityje.